طراحی غرفه نمایشگاهی

امروزه حضور در نمایشگاه‌های مختلف داخلی و بین المللی یکی از روش‌های توسعه تجارت و معرف برند می‌باشد از این رو بسیاری معتقدند استفاده از ابزارهایی مانند طراحی غرفه نمایشگاهی می‌تواند نقش زیادی در اعتمادسازی و توسعه تجاری داشته باشد.
دراین باب شرکت فنی و مهندسی طرح وایده بهاران در زمینه طراحی و اجرا انواع غرفه نمایشگاهی با بهره گیری ازمهندسین خلاق و مجرب فعالیت خود را ارائه می نماید.

امروزه حضور در نمایشگاه‌های مختلف داخلی و بین المللی یکی از روش‌های توسعه تجارت و معرف برند می‌باشد از این رو بسیاری معتقدند استفاده از ابزارهایی مانند غرفه‌سازی می‌تواند نقش زیادی در اعتمادسازی و توسعه تجاری داشته باشد.
طراحی غرفه نمایشگاهی Pavilion نقش بسیار مهمی در جذب مخاطبان داخلی و خارجی به دلیل نمایش کالاهای خاص در حضور هم‌فکران ، رقبا و مخاطبان تجاری دارد ، از دیدگاه مخاطبان هر چه طراحی غرفه متناسب‌تر با نوع و هدف عرضه‌کننده باشد نوع فعالیت شرکت بهتر به نمایش درآمده و نیز جذب کننده برای مخاطبان می‌باشد.
طراح غرفه برای طراحی باید متریال ساخت غرفه را بشناسد؛ همچنین داشتن ایده خلاقانه، در طراحی غرفه نمایشگاهی ، محور اصلی شرکت فنی و مهندسی طرح وایده بهاران می‌باشد به این دلیل که این ایده باید مخاطب را در غرفه نگه دارد و پاسخگوی افکار و نیاز مخاطب باشد.